Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Старту виборчої кампанії ще не було, а агітація на Прикарпатті вже йде

Переглядів: 776

Сьогодні, 4 вересня, в Івано-Франківську Громадянська мережа ОПОРА розповіла онлайн про передвиборчий етап місцевих виборів 25 жовтня в Івано-Франківській області.

Координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Івано-Франківській області Богдан Морикіт розповів, що в серпні розпочали спостереження за виборами. В області контролювали ситуацію з агітацією, пише «ГК».

«Деякі кандидати уже розпочали розміщення банерів на Прикарпатті, розповсюджували партійні газети, інформаційні буклети та листівки з політичною рекламою. Новим стало дослідження активності кандидатів у соціальних мережах, наприклад – Фейсбук», – каже Морикіт.

Додає, що серед партій найактивнішими були політичні партії: «Європейська Солідарність», «Слуга Народу», «Батьківщина», «Свобода», «Платформа громад» УДАР, «Голос», «Перемога Пальчевського», «Українська Галицька Партія», «Пропозиція».

«До початку виборчого процесу та набуття організаціями партій і кандидатами статусу суб’єкта виборчого процесу вказана реклама не може вважатися передвиборною агітацією. Однак, на сьогодні рекламу партій, що розміщується як зовнішня реклама, ми можемо називати політичною рекламою відповідно до вимог статті 1 Закону України «Про рекламу», – зауважує Морикіт.

Також 10 серпня Центральна  виборча комісія утворила та сформувала обласні, районні та міські територіальні виборчі комісії. На Івано-Франківщині було утворено 22 ТВК: одна обласна, шість районних та 15 міських.

Згодом стало відомо, що члени територіальних виборчих комісій в Івано-Франківській області працюють на громадських засадах, допоки офіційно не розпочнеться виборчий процес. Втім, це не вплинуло на формування сільських та селищних ТВК. В Івано-Франківській області їх є 47.

«Усі територіальні виборчі  комісії в Івано-Франківській області розпочали роботу вчасно. Варто нагадати, що усі мобільні всередині країни громадяни зможуть змінити або визначити свою виборчу адресу та проголосувати за місцем фактичного проживання на всіх видах виборів», – повідомив Богдан Морикіт.

 

Схожі матеріали за тегами: Прикарпаття вибори агітація

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: