Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У 2022 році проєкт «Мале Карпатське коло» отримає «прискорення» – Шмигаль

Переглядів: 334

Проєкт «Мале Карпатське коло», який має на меті покращити туристичну інфраструктуру у гірській місцевості, отримає у 2022 році добре «прискорення». Про це під час робочої поїздки на Прикарпаття сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль, з посиланням на Суспільне інформує «Калуш ФМ».

«Я переконаний, що проєкт «Мале Карпатське коло» у 2022 році отримає добре «прискорення», і ми побачимо результати від його реалізації. Ці результати вплинуть на економіку та розвиток регіонів, а також – на транскордонне співробітництво. Проєкт розширить транзитний потенціал між Румунією, Польщею. На нараді ми також обговорили розбудову прикордонних пунктів пропусків, які цей проєкт оживить і наповнить транспортним потенціалом», – розповів Денис Шмигаль.

З його слів, у межах ініціативи «Мале Карпатське коло» покращиться не лише інфраструктура, а й розвинеться туризм.

«Проєкт розкриває туристичний потенціал Карпат в трьох і навіть в чотирьох областях. Тому що Чернівецька область також від цього проєкту буде отримувати переваги. Це – ті речі, які створять робочі місця, нову якість туристичної інфраструктури в Україні», – сказав Денис Шмигаль.

«Мале Карпатське коло» – частина проєкту «Великого будівництва», ціль якого – покращити туристичну інфраструктуру у гірській місцевості. Мова йде про ділянки шести доріг, які пролягають через центральну частину Карпат у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях. Державний інвестиційний проєкт «Мале Карпатське коло» передбачає відновлення наступних маршрутів:

М-06 Київ – Чоп – 51,5 км;

Р-21 Долина – Хуст – 128,8 км;

Т-07-18 Нижні Ворота – Воловець – Міжгір'я – 44,6 км;

Т-14-24 Сколе – Славське – 24 км.

Проєкт «Мале Карпатське коло» об’єднає курортні та туристичні центри трьох областей. Серед ключових центрів зі Львівщини – Славське, Рожанка (Верхня і Нижня), Сколе та Плай, з боку Закарпаття – Пилипець, Ізки, Синевир та Міжгір’я, з Івано-Франківщини – Вигода, Вишків і Буковель.

Схожі матеріали за тегами: «Мале Карпатське коло» Шмигаль

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: