Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Франківську відкрилося Почесне консульство Хорватії (ФОТО)

Переглядів: 330

18 лютого в обласному центрі відбулося офіційне відкриття Почесного консульства Республіки Хорватія в Україні.

18 лютого – це знакова дата, адже саме у цей день 1992 року були встановлені дипломатичні стосунки між нашими країнами. З цієї нагоди голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Хорватія в Україні Аніцою Джамич та заступником міністра МЗС України Євгенієм Єніним, повідомляє пресслужба Івано-Франківської ОДА.

«Радію з того, що саме в нашій області відкривається Почесне консульство, яке охоплюватиме 7 областей західного регіону. Відкриття консульства – це крок до більш тісних відносин між нашими країнами, – наголосив керівник Прикарпаття. – Впевнений, що в майбутньому це сприятиме розвитку дружної взаємовигідної співпраці з регіонами Хорватії. Вже сьогодні ми розглядаємо можливість встановлення побратимських відносин та започаткування співпраці з Істарською жупанією (за посередництвом Посольства України в Республіці Хорватія)».

Андрій Бойчук зазначив, що Хорватія є дуже привабливою для українських туристів, адже той, хто хоча б раз побував у цій країні, не може встояти перед її красою.

«Для нас є надзвичайно важливим обмін досвідом у сфері розвитку гірського, сільського туризму, налагодження дієвої комунікації з суб’єктами туристичної діяльності Хорватії та активізація взаємного обміну туристами, організація нових та розширення вже існуючих культурних зв’язків, – підкреслив очільник області. – Переконаний, відкриття Почесного консульства започаткує новий етап у зміцненні дружних стосунків між нашими країнами».

Своєю чергою Аніца Джамич подякувала за підтримку хорватам, яку українці надали у зв’язку із руйнівним землетрусом, який стався поблизу столиці Хорватії, та наголосила, що оскільки між двома країнами є багато спільного, то неодмінно варто разом працювати для налагодження конструктивної роботи у майбутньому. Саме цьому і сприятиме діяльність Почесного консульства, яке очолюватиме Віталій Запухляк.

«Вже майже три десятиріччя Хорватія і Україна розвивають дипломатичні відносини, – повідомила Аніца Джамич. – Сьогодні ми відкриваємо консульство, яке сприятиме розвитку культурних, суспільно-політичних та економічних зв’язків між двома країнами».

 

Схожі матеріали за тегами: Франківськ Хорватія консульство

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: