Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші оголосили конкурс на посаду директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників

Переглядів: 360

У Калуші оголосили конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Калуської міської ради.

Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Калуської міської ради знаходиться у Калуші на вул. Підвальній, 16, інформує "Калуш ФМ" з посиланням на сайт Калуської міської ради.

Умови оплати праці директора: заробітна плата складається із посадового окладу, надбавок за престижність праці та вислугу років.

Вимоги до кандидата: на посаду директора може претендувати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менш як п’ять років, пройшла конкурсний відбір і визнана переможцем конкурсу.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає конкурсній комісії такі документи: копію паспорта громадянина України; письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі; копію трудової книжки; копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Конкурс відбудеться 13 серпня в залі засідань виконавчого комітету Калуської міської ради (м. Калуш, вул. Івана Франка, 1) у два етапи – складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди.

Прийом та реєстрація документів від претендентів на посаду здійснює управління освіти Калуської міської ради.

Строк подання документів: із 27.07.2021 по 10.08.2021.

За додатковою інформацією про проведення конкурсного відбору звертатись в управління освіти (вул. Підвальна, 16, м.Калуш), Гриців Іванна Павлівна, тел. 0993770370, електронна пошта: kalushcprpp@gmail.com

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш вакансія директор

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: