Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші презентували книжку «Обличчя Незалежности» (ФОТО)

Переглядів: 208

 З нагоди святкування 30-ї річниці Незалежності України 22 серпня в центральній бібліотеці ім. Тараса Шевченка відбулася презентація книжки «Обличчя Незалежности. Частина 2».

Книга видана в рамках інформаційно-просвітницького проєкту «Обличчя Незалежності», який реалізується ВГО «Молодий Народний Рух» за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України у сфері національно-патріотичного виховання, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську центральну бібліотеку ім. Т. Шевченка.

Ця книжка – це збірка інтерв’ю 36 людей з усієї України, активних учасників політичних подій кінця 80-х початку 90-х років ХХ століття. Вона про людей і від людей, що боролися за суверенітет і соборність України. Маючи в серці жагу до справедливості та юнацький запал, який вони пронесли крізь час, герої цієї книги завжди вірили в українську державність й у власну мету: відродити свободу своєї Батьківщини.

Усі вони – з різних куточків нашої держави, але об’єднані спільною ціллю. Їх історії, які стирають межі часу, доводять те, наскільки значимою є доля кожного з нас для цілої країни. Є серед них і калушани. Всі присутні мали змогу познайомитися ближче і почути їхні історії боротьби за незалежність. Всі вони – члени Народного руху України. Цікавими були розповіді Євгена Гірника, Павла Копійчака, Лесі Кирилович та Надії Завадецької. З вітальним словом виступив Олег Савка, керуючий справами виконавчого комітету Калуської міської ради.

Модератором заходу була Марія Лаврук – екс-голова  Калуського «Молодого Народного Руху», яка і була автором інтерв’ю і готувала його до друку.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: