Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

В обласній інфекційній лікарні облаштували спецбокси і палати для лікування хворих з короновірусом (ФОТО)

Переглядів: 1298

Тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Віталій Федорів відвідав обласну клінічну інфекційну лікарню з метою ознайомлення з роботою відділень цього медичного закладу та перевірки готовності до профілактики й можливої боротьби з гострою респіраторною хворобою, спричиненою короновірусом COVID -19.

«Обласна клінічна інфекційна лікарня є тим високоспеціалізованим медичним закладом, який у разі появи гострої респіраторної короновірусної інфекції в нашій області буде основним закладом, що надаватиме висококваліфіковану медичну допомогу. Саме в цьому закладі є найбільш кваліфіковані інфекціоністи, епідеміологи та реаніматологи», - наголосив Віталій Федорів.

Також посадовець розповів, що обласною державною адміністрацією створено тимчасову протиепідемічну комісію, оперативний штаб, є необхідне обладнання, яким епідеміологи будуть проводити скринінг вимірювання температури пасажирів аеропортів, повідомляє пресслужба Івано-Франківської ОДА.

Важливо зазначити, що для лікування випадків захворюваності на гостру респіраторну хворобу, спричинену короновірусом COVID-19, в лікарні облаштовані сім мельцеровських боксів, шість палат реанімаційного відділення. Вони забезпечені необхідним медичним обладнанням, де працюють реаніматологи, епідеміологи та інфекціоністи. В лікарні також обладнані 25 одномісних, 25 двохмісних боксів та трьохмісні палати.

Додамо, що в Міжнародному аеропорті «Івано-Франківськ» фахівцями обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України забезпечується проведення санітарно-епідеміологічного контролю.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: