Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

«Водотеплосервіс» в числі найбільших боржників області за виплатою зарплати

Переглядів: 309

На нараді в Івано-Франківській облдержадміністрації обговорили питання виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ області.

На сьогодні обсяг кредиторської заборгованості з виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ Прикарпаття склав 181,5 мільйонів гривень, у тому числі простроченої – понад 40 мільйонів.

Найбільший обсяг заборгованості в Івано-Франківської територіальної громади – 120, 4 мільйона гривень, у тому числі простроченої – 39,9 мільйона гривень, Долинській територіальній громаді – понад 30 мільйонів гривень, Городенківській тергромаді – більше 13 мільйонів гривень, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на сайт Івано-Франківської ОДА,

Про це під час наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, головами райдержадміністрацій та районних, рад, а також міськими, селищними і сільськими головами, яку провела голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук, повідомила директор департаменту фінансів ОДА Ірина Мацькевич.

Також зазначалося, що на сьогодні серед підприємств краю найбільшими боржниками є ПрАТ «Івано-Франківський арматурний завод», ДП «Івано-Франківський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», КП «Житловик» Бурштинської міської ради, КП «Водотеплосервіс» Калуської міської ради та РП «Райагроліс» Косівської районної ради.

«Ефективні показники виплати заробітної плати – це показники оцінки роботи влади, – наголосила Світлана Онищук. – Звертаємося до керівників територіальних громад, в яких є заборгованість, спрямувати вільні залишки коштів, фінансовий ресурс, отриманий від перевиконання дохідної частини бюджетів, власних надходжень на оплату праці людей. Адже кожен працюючий повен своєчасно отримувати зарплатню».

Схожі матеріали за тегами: ОДА нарада зарплата боржники

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: