Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Юнаки ФК «Калуш» посіли третє місце на міжнародному турнірі «Крила дружби»

Переглядів: 1077

З 12 по 15 липня у Калуші, Коломиї та Івано-Франківську тривав футбольний турнір "Кубок Крила Дружби". Даний товариський турнір був ініційований Спілкою Української Молоді США та Івано-Франківською обласною федерацією футболу, за сприяння міських голів вище перелічених міст.

Участь у турінрі взяли команди сформовані із гравців вікової категорії U-16: "Тепловик-ДЮСШ № 3" Івано-Франківськ, "Карпати" Коломия, ФК "Калуш" та «СУМ» США. Матчі проходили на стадіонах МЦС "Рух" м. Івано-Франківськ, "Хімік" м. Калуш та "Юність" м. Коломия.

Свій перший матч на турнірі ФК «Калуш» впевнено виграв у «СУМі» - 6.1. Та два наступні поєдинки калушани програли -  2.0. від "Тепловик-ДЮСШ №3", та 4.2. від «Карпат».

В підсумку ФК «Калуш» посів третє місце, а гравця калуської команди Олега Захарківа визнали найкращим гравцем турінру.