Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

За сприяння міжнародних партнерів на Прикарпатті вирішуватимуть проблемні питання внутрішньо переміщених осіб

Переглядів: 137

За участю представників обласної державної адміністрації та управління ООН із координації гуманітарних справ UNOCHA відбулася чергова координаційна зустріч з міжнародними донорами та гуманітарними організаціями, які надають міжнародну підтримку, з посиланням на ОДА інформує «Калуш ФМ».

Участь у заході взяли представники кластерів ООН, організації яких займаються виплатою грошової допомоги, тимчасовим житлом, охороною здоров’я, продовольчою безпекою та засобами для існування, а також організації «Лікарі без кордонів», «Івано-Франківська обласна організація Товариства Червоного Хреста України», «Люди в біді», «Міжнародна організація з міграції ООН».

Під час зустрічі була представлена актуальна інформація про потреби та ситуацію в області для пошуку оптимальних шляхів вирішення нагальних проблем. Пріоритетним у роботі органів влади залишається питання підготовки приміщень, у які можна буде поселити внутрішньо переміщених осіб. Ідеться про капітальне будівництво та проведення ремонтів.

Обговорювалися пріоритетні напрямки роботи міжнародних організацій на території області, такі як виплата коштів від міжнародних донорів внутрішньо переміщеним особам, забезпечення їх тимчасовим житлом, надання медичних послуг, харчування, працевлаштування. Ці напрямки зараз напрацьовуються спільно з міжнародними донорами.

Схожі матеріали за тегами: ОДА UNOCHA зустріч

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: