Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

За вихідні на Прикарпатті поліція склала 24 адмінпротоколи за порушення карантину

Переглядів: 415

21-22 листопада на території області продовжували роботу рейдові групи поліцейських для забезпечення дотримання громадянами встановлених карантинних обмежень. За цей період на порушників склали 24 адміністративних протоколи та винесли 81 постанову.

На вихідних на території області працювали 95 рейдових груп, до яких залучили 246 поліцейських, 58 працівників Держспоживслужби та 2 працівників органів місцевого самоврядування. Мобільні  групи поліцейських провели 214 рейдів і перевірили майже дві тисячі закладів на території області. Зокрема перевіряли дотримання власниками розважальних та торговельних закладів, а також водіями транспортних засобів встановлених обмежень щодо режиму діяльності, повідомляє поліція області.

Упродовж вихідних поліцейські також проводили роз’яснювальну роботу щодо необхідності обов’язкового використання засобів індивідуального захисту (масок) у публічних місцях. Та були громадяни, які категорично відмовлялись одягати захисні маски у публічних місцях. Поліцейські Прикарпаття винесли 81 постанову за ігнорування вказаних вимог закону. 

Нагадаємо, що зазначене порушення тягне за собою накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 170 до 255 гривень.

Поліція закликає громадян з розумінням ставитись до обмежувальних заходів, адже вони необхідні для припинення розповсюдження небезпечного вірусу.

Схожі матеріали за тегами: Прикарпаття поліція карантин протоколи

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: