Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Сім’ї двох калушан, які загинули у війні з російським окупантом, отримають по 100 тис. гривень

Переглядів: 355

У ході чергового засідання виконкому Калуської міської ради було розглянуто 30 питань.

Значна частина ухвалених рішень стосувалася соціального захисту, зокрема – виділено чергові одноразові грошові допомоги сім’ям двох військовослужбовців, які загинули під час бойових дій у війні (розмір такої допомоги, що виділяється з місцевого бюджету, становить 100 тис. гривень на сім’ю),  інформує «Калуш ФМ» з посиланням на міськраду.

47 допомог виділено мешканцям громади за їхнім зверненням та на підставі перевірок матеріально-побутових умов проживання на загальну суму 58 040 гривень.
Блок розглянутих питань – передача матеріальних цінностей батальйону Калуської територіальної оборони, який уже понад два місяці виконує бойові завдання на східному напрямку держави.
За зверненням Координаційної ради політичних партій та громадських організацій Калущини виконком одноголосно ухвалив рішення про демонтаж меморіальної дошки і барельєфу героїзованого колишньою державою Бориса Сапункова в м.Калуші на площі Героїв, 1, як об’єкта радянської пропаганди.
Виконавчий комітет прийняв також ще низку рішень, що стосуються питань архітектури, комунальної власності, опіки та піклування.

Схожі матеріали за тегами: Калуш виконком

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: