Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Юні футболісти Калуша стали найкращими серед 18 команд області

Переглядів: 369

Футбольна команда ДЮСШ Калуської міської ради (2012 р.н., категорія Ю-14) під керівництвом тренера Юрія Маляра вписала своє ім'я в історію дитячо-юнацького футболу Івано-Франківської області, здобувши перемогу в чемпіонаті ДЮФЛІФО сезону 2025-2026 років.

У престижних обласних змаганнях взяли участь 18 найсильніших команд Прикарпаття. Калушани впевнено пройшли турнірну дистанцію та вийшли до півфіналу, де на них чекало непросте протистояння з командою «Ніка» (Івано-Франківськ), інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду. Основний час не визначив переможця, а в серії післяматчевих пенальті юні футболісти ДЮСШ Калуш проявили справжній характер і здобули путівку до фіналу.

У вирішальному матчі суперником стала команда «Прикарпаття» (Івано-Франківськ). Фінал подарував уболівальникам неймовірну інтригу.

Основний час завершився бойовою нічиєю – 1:1. Доля чемпіонства знову вирішувалася в серії пенальті. Калуські футболісти витримали напругу та перемогли з рахунком 5:4, виборовши золоті медалі та звання чемпіонів Івано-Франківської області.

Ця перемога стала результатом наполегливої праці, самовідданості та командного духу кожного гравця.

Чемпіонами Івано-Франківської області стали: Олександр ЧорнійАнатолій КіндюхВладислав ДовганичВладислав КохманАртур КузевичЗахарій Алйазжін, Андрій ЗаліськийДенис ДеревицькийДенис ЯцівНазарій МурашовОлександр СеменовОлексій КачурІван ДзяпкоДмитро ГривнакАндрій КуликЗахарій ГуменівІлля Солтан.

Вітаємо юних чемпіонів, тренера Юрія Маляра, батьків та всіх уболівальників із видатним досягненням! Нехай ця перемога стане лише першим кроком до нових футбольних вершин та майбутніх успіхів на всеукраїнському рівні.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: