Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Тарифи на електроенергію: Уряд планує виділити 1,4 млрд гривень на компенсації за скасування пільг

Переглядів: 365

Кабмін планує виділити 1,4 млрд гривень з бюджету на виплату компенсацій на оплату електроенергії, спожиту у першому кварталі 2021 року, у зв’язку зі скасуванням пільгових тарифів.

Про це йдеться у проєкті постанови, підготовленої Мінсоцполітики, який виставили на обговорення на сайті Федерації профспілок, пише epravda.com.ua.

Відповідно до документа, кошти спрямують Мінсоцполітики на виплати компенсацій таким категоріям споживачів (крім тих, які отримують субсидію):

– які проживають у житлових будинках (у т.ч. у будинках готельного типу, гуртожитках і квартирах), обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками (у т.ч. у сільській місцевості) і станом на 31 грудня 2020 року мали право на знижену ціну;

– які проживають в багатоквартирних і не газифікованих будинках, в яких відсутнє або не функціонує центральне опалення (у т.ч. в сільській місцевості);

– багатодітні, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.

«Компенсація надається для покриття різниці вартості спожитої електроенергії, що виникла в результаті відміни знижених тарифів і застосування фіксованої ціни для побутових споживачів», – ідеться у проєкті постанови.

Нагадаємо, Кабмін скасував пільговий тариф на електроенергію в 90 коп/кВт.год для населення на перші 100 кВт.год  та встановив з 1 січня 2021 року фіксовану ціну для побутових споживачів на рівні 1,68 грн/кВт.год.

Схожі матеріали за тегами: тариф електроенергія компенсація

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: