Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У міській поліклініці за 11 днів зробили 400 ІФА-тестів

Переглядів: 817

З 29 липня у Калуському міському центрі первинної медико-санітарної допомоги розпочали робити тестування методом ІФА.

За словами головного лікаря Центру Михайла Гаврилишина, з 29 липня по 12 серпня, тобто за 11 робочих днів, у лабораторії медзакладу зробили вже 402 ІФА-тести.  

Забір крові на імуно-ферментне визначення кількості антитіл до коронавірусу групи M і G задля уникнення черг здійснюється у маніпуляційному кабінеті денного стаціонару з 8.00 до 12.00. Вартість двох визначень (Ig M та Ig G) коштує 360 гривень. Оплата проводиться через термінал. Видача результатів - на наступний день після здачі тесту.

Як уже інформувало "Калуш ФМ", метод ІФА-тестування визначає імуноглобуліни двох типів: M і G. Якщо виявляють M, то йдеться про гострий процес захворювання. Якщо G – то це означає, що людина перехворіла або інфікувалася вірусом і виробилися антитіла до цього захворювання.

Загалом протягом двох останніх тижнів у міській поліклініці суттєво збільшилася кількість звернень.

– Медики закладу не пам’ятають такого напливу пацієнтів у серпні, який спостерігається цьогоріч, – каже Михайло Гаврилишин. – До лікарів первинної і вторинної ланки надходить близько 1,5 тисячі звернень в день. Дуже багато хворих із пневмоніями, гарячковими станами і кашлем. Рентгенкабінет, який працює до 19.00, завантажений протягом усього дня, а не як бувало раніше лише до обіду.

Тому лікарі закликають городян дотримуватися протиепідемічних заходів, а при симптомах ГРВІ залишатися вдома та консультуватися зі своїм сімейним лікарем в телефонному режимі.

 

 

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш поліклініка ІФА-тести

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: