Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Войнилівській і Верхнянській ОТГ державні землі у власність передадуть у травні

Переглядів: 955

Держгеокадастр оприлюднив план-графік передачі земельних ділянок об’єднаним громадам.

Стало відомо, у якій послідовності об’єднані громади будуть отримувати у власність державні землі. Держгеокадастр оприлюднив «План-графік передачі земельних ділянок у власність об’єднаних територіальних громад на 2018 рік».

Як відомо, 31 січня цього року Уряд схвалив розпорядження щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад, що дозволяє провести земельну децентралізацію не вдаючись до змін у законодавстві.

В Україні створено 665 об’єднаних територіальних громад, на території яких знаходиться біля 759 тис. га земель сільськогосподарського призначення державної власності, які можуть бути передані у комунальну власність.

Держгеокадастр розпочав процес передачі земель з 1 лютого 2018 року. Для висвітлення стану передачі земель об’єднаним територіальним громадам створено спеціальний портал (otg.land.gov.ua) та для отримання оперативних консультацій з даного питання від фахівців Держгеокадастру запроваджено функціонування гарячої лінії (0 800 502 528).

Відповідно до плану-графіку передачі земельних ділянок у власність об’єднаних територіальних громад Войнилівській і Верхнянській ОТГ землі передадуть у травні цього року.

План-графік передачі земельних ділянок у власність об’єднаних територіальних громад на 2018 рік»

 

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: