Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Замість Санти і Мороза. Виходить книга про українського різдвяного героя (ФОТО)

Переглядів: 623

Незвичайна книга буде видана в Україні з нагоди свят. Замість звичних казкових персонажів вона розповість історію Різдвяника – добродійника, який живе у Карпатах.

Про це повідомляє «Український контент», інформує «Калуш ФМ».

«Цього діда знають під різними іменами – Святий Миколай, Санта, Йоулупуккі… Але поки його розшукують у вічних снігах на Північному полюсі, він неспішно п’є трав’яний чай у тисячолітньому дубі десь посеред українських Карпат. А ще разом із помічниками готує подарунки дітям всього світу», – йдеться в анотації.

«Різдвяник і таємниця чарівної долини» стане першою і нестандартною спробою трактувати історію всім відомого чудотворця в українському контексті.

«Ми вирішили, що українські діти заслуговують мати власного героя, прототипом якого є святий Миколай, – відзначають видавці – проєкт «Читай українською». – Сюжет розгортається десь посеред заповідної зони Карпат. Давним-давно Різдвяник відкрив тут чарівну долину див, де й оселився разом із помічниками. Волею випадку він має впустити до цього чарівного місця сторонніх – двох дітей, що загубилися. І це стане початком чудової пригоди…»

Окрім центральної святково-різдвяної теми, історія Різдвяника зачіпає тему захисту природи як найбільшої цінності. Видання зацікавить не лише змістом, але й формою – книга матиме 4 велетенські розвороти-розгортки у стилі віммельбухів, які захоплять увагу дітей на години.

Дивовижну казкову історію написали молоді українські авторки – Неля Раіна та Наталія Тищенко. Ілюстрації до книги намалювала українська художниця, що останні роки мешкає в Іспанії – Олена Завітайло.

Книга вийде друком наприкінці грудня. До того часу на сайті видавців діє передпродаж. Замовити власний примірник можна за посиланням: https://chytay.in.ua/book.php?book_id=100

 

Схожі матеріали за тегами: Книга різдвяний герой

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: