Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Зеленський підписав указ, який передбачає підвищення «мінімалки» медикам

Переглядів: 614

Президент Володимир Зеленський підписав указ, яким передбачається підвищення мінімальної заробітної плати для медичних працівників – сподівається, що це врахують під час формування бюджету на 2022 рік.

Про це він заявив під час виступу до Дня медика, пише "ЕП".

Він зауважив, що «неприпустимо, коли середня зарплата в галузі охорони здоров’я близька до рівня середньої зарплати в Україні», адже коли медпрацівники рятують життя, вони «не повинні думати, як вижити самим».

«Важливий указ президента України, що має досить складну назву, але, я вважаю, просту суть. Указ встановлює орієнтир мінімального рівня оплати праці для медиків: не менше 13,5 тисячі гривень для середнього медичного персоналу і не менше 20 тисяч гривень для лікарського складу», – заявив він.

Зеленський додав, що спільно з урядом і парламентом працюватимуть над тим, аби ці цифри не залишилися на папері, а загальний бюджет охорони здоров’я зростав. Відповідно, аби зростали тарифи за програмою медичних гарантій.

«Наразі уряд починає процес підготовки бюджету на 2022 рік. Я дуже прошу уряд врахувати ці розміри під час розрахунки тарифів медгарантій і формування бюджетів відомчих медзакладів», – резюмував він.

Наразі текст підписаного указу не опубліковано на сайті Офісу президента.

Схожі матеріали за тегами: Зеленський указ медики мінімалка

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: