Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Як здіснити онлайн-запис на прийом до лікаря міської поліклініки Калуша (ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ)

Переглядів: 10021

З 15 грудня у Калуському міському центрі первинної медико-санітарної допомоги повноцінно запрацював онлайн-запис на прийом до лікарів установи.

 Записатися на прийом до лікаря на точний час можна через сайт Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги kmp.if.ua

При цьому адміністрація закладу наголошує, що запис на прийом здійснюється виключно до дільничного терапевта. До вузьких спеціалістів пацієнта скеровує уже терапевт, у якого той обслуговується.

Для зручності пацієнтів розроблена і покрокова інструкція онлайн-запису.

1. Почніть on-line запис на сайті www.kmp.if.ua;

2. У сервісі «Електронна реєстратура» пройдіть реєстрацію http://kmp.if.ua/ua/reg ;

3. Почніть пошук лікаря за Вашою адресою проживання;

4. Обравши лікаря натисніть «Записатись на прийом»;

5. Виберіть зручну для Вас дату та час прийому натиснувши на них;

6. Перевірте правильність Ваших дій в рубриці «Особистий кабінет» сервісу «Електронна реєстратура» - буде вказано дату (та час прийому, ПІП лікаря - при натисканні на дату) Вашого візиту до лікаря;

7. Прийдіть в поліклініку на вказану дату та час ВІДРАЗУ ДО КАБІНЕТУ ЛІКАРЯ (не ідучи до реєстратури) – Ваш електронний талон та амбулаторна картка будуть очікувати на Вас уже в кабінеті лікаря до якого Ви записані на прийом;

8. Для відмови від прийому – в «Особистому кабінеті» сервісу «Електронна реєстратура» натисніть на дату прийому до лікаря та внизу талона натисніть «Відмовитись від прийому». Отримайте підтвердження в «Особистому кабінеті» про відмову від візиту до лікаря.

9. Записатись до лікаря можна і за допомогою телефонного дзвінка в реєстратуру поліклініки, де всі Ваші дані по телефону зафіксує медичний реєстратор.  В такому випадку Ви теж підходите на обрану дату та час відразу до кабінету лікаря, не очікуючи черги в реєстратурі – електронний талон та амбулаторна картка будуть очікувати на Вас в кабінеті лікаря.

10. На повторне відвідування при потребі  терапевт записує Вас одразу на прийомі. Повторно записуватись через сайт не потрібно.

11. До вузького спеціаліста пацієнтів також записує дільничний терапевт одразу на прийомі. В амбулаторну карту записуються дата та час відвідування. В реєстратуру звертатись вже не потрібно.

Якщо у Вас залишились запитання, телефонуйте: 096 510 43 06.

Головний лікар Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Михайло Гаврилишин також додає, що вже у суботу, 16 грудня, онлайн-реєстрацію здійснили перші два пацієнти. Зареєструватися онлайн також можна і до педіатра.

При цьому керівник медустанови каже, що з введенням у дію електронного запису виникають і деякі непорозуміння з боку громадян, які приходять на прийом.

- Частина людей ще не готова сприймати новації з електронним записом і влаштовує конфлікти під кабінетами лікарів, – розповідає Михайло Гаврилишин. – Пацієнти повинні зрозуміти, що ця система впроваджена якраз для зручності громадян. Тому просимо калушан завчасно записуватись на прийом до лікарів. Це допоможе уникнути черг під кабінетами, зекономить ваш час і водночас забезпечить раціональне використання часу лікаря.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: