Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Дитячу поліклініку у Калуші хочуть «переселити» у приміщення податкової

Переглядів: 456

І хоча цей процес не буде швидким, його уже розпочали, ініціювавши передачу приміщення на вул. В. Стуса у комунальну власність міста.

Рішення щодо передачі будівлі, де розташована Калуська ОДПІ, із державної у комунальну власність міста було прийняте на сесії Калуської міськради 31 серпня. 

Оскільки переговори між міською і районною владами стосовно «переселення» дитячої поліклініки у приміщення районної лікарні на вул. Каракая не дали результату, місто почало шукати інші варіанти. Одним із них стало приміщення податкової на вул. В. Стуса.

Як пояснила заступник міського голови Наталія Табачук, структуру Калуської ОДПІ оптимізували і наразі тут працює 22 спеціалістів. Цілого приміщення така кількість людей не потребує, тож цілком логічно використати його для інших потреб. А оскільки Калушу потрібне приміщення для дитячої поліклініки, то влада міста вирішила, що саме його можна переобладнати під цей заклад.

Проте дана будівля наразі перебуває у державній власності. Тож міський голова звернувся із листом до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо передачі приміщення податкової в комунальну власність або ж користування ним. У серпні надійшла відповідь, що це можливо, але потрібне відповідне рішення сесії міськради.

 Сесія відбулася, рішення депутати прийняли. Проте остаточне рішення повинна ухвалити Державна фіскальна служба. І хоча, за словами міського голови Ігоря Матвійчука, цей процес не буде швидким, надія на «переселення» дитячої поліклініки знову зажевріла. Можливо, цього разу її і вдасться втілити в життя.

А допоки «переселення» лише у планах, то влада вирішила все-таки поміняти вікна у старому приміщенні поліклініки на вул. Будівельників.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: