Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуська міська поліклініка готується до приписної кампанії. 35 тисяч калушан вже обрали свого лікаря

Переглядів: 2939

Процес підписання декларацій на обслуговування у терапевтів та педіатрів у Калуському міському центрі первинної медико-санітарної допомоги, який розпочався у листопаді минулого року, триває і надалі. Проте адміністрація радить не зволікати із вибором лікаря, а прийти і заповнити декларацію.

Причин не відкладати це у довгий ящик є кілька. По-перше, можна прогавити можливість запису до того терапевта чи педіатра, у якого ви б хотіли обслуговуватися, адже кількість пацієнтів обмежена – до 2 тисяч.

По-друге, адміністрація Калуського ЦПМСД планує взяти участь у пілотному проекті щодо відшкодування коштів на пацієнта. За словами головного лікаря Центру Михайла Гаврилишина, пілотний проект орієнтовно мав би розпочатися з 1 квітня, в той час як загалом по Україні процес «гроші ходять за пацієнтом» запускається з 1 липня.

Станом на 26 січня декларації на обслуговування у лікарів поліклініки заповнили 35 тисяч мешканців міста і району. Є декілька дільничних терапевтів, які вже набрали максимальну кількість пацієнтів, тобто дві тисячі. Це Ольга Голубовська, Уляна Яців та Ірина Дитко. Проте декотрі дільничні не можуть поки що набрати людей, які бажали б у них обслуговуватися. Один терапевт навіть написав заяву на перевід на іншу роботу.

Як повідомив головний лікар, з 5-6 лютого заклад планує розпочати оцифровку декларацій, тобто переведення паперових носіїв в електронну форму. Це в подальшому полегшить процес реєстрації в Національній службі здоров’я.

Варто також пам’ятати, що громадяни, які не укладуть угоди з терапевтом чи педіатром, обслуговуватимуться у поліклініці на платній основі. Термінал для оплати послуг у вестибюлі поліклініки вже встановили.

Тож якщо ви визначилися із лікарем, вам необхідно прийти в поліклініку і заповнити декларацію. При собі потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код.

Нагадаємо, що поліклініка з грудня 2017 року працює з 8.00 до 20.00.

                                                                                                                         

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: