Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Міській поліклініці передбачили додаткове фінансування на «Доступні ліки». Першочерговий план уже виконаний

Переглядів: 958

Калуський міський центр первинної медико-санітарної допомоги повністю виконав першочерговий план по урядовій програмі «Доступні ліки». З середини квітня по серпень використано 847 тис.  500 грн, які були передбачені на Калуш по програмі до кінця року.

Лише протягом серпня (дані на 29 серпня. – Авт.) аптеки міста, які працюють за даною програмою, отоварили рецептів на 214 тис. 808 грн. Але ця цифра неповна, оскільки ще не подала реєстрів «Здорова родина».

Як повідомив головний лікар Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Михайло Гаврилишин, оскільки Калуш показав хороший результат з реалізації ліків за даною програмою, нам додатково додали ще 1 мільйон гривень.

Тож калушани, які страждають серцево-судинними хворобами, цукровим діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою, можуть і надалі звертатися до лікарів міської поліклініки за рецептами на отримання необхідних препаратів.

«Ми пропонуємо жителям міста скористатися такою можливістю, бо невідомо чи діятиме ця програма у наступному році, - зазначає Михайло Гаврилишин. – Отримати ліки безкоштовно чи з частковою доплатою куди краще, ніж оплачувати їх повну вартість, адже для хворого важлива кожна копійка».

Нагадаємо, що програма «Доступні ліки», відповідно до якої запроваджено відшкодування вартості лікарських засобів при амбулаторному лікуванні хворих із серцево-судинними хворобами, цукровим діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою згідно з переліком міжнародних непатентованих назв лікарських засобів, у Калуші діє з 10 квітня.

 

 

 

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: