Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Переможець на розробку генплану Калуша визначений. Залишилось укласти угоду

Переглядів: 2443

На виготовлення головного містобудівного документа Калуша у бюджеті цього року передбачили 1 млн 200 тис. грн. Відповідно був оголошений тендер і відбувся аукціон.

Як повідомив «Калуш ФМ» начальник відділу у справах архітектури та містобудівної діяльності  Калуської міської ради – головний архітектор Роман Кузик, аукціон на закупівлю послуг з розроблення генплану Калуша на сайті Держзакупівель відбувся 28 серпня. Участь у ньому взяли двоє претендентів: ДП «Науково-дослідний і проектний інститут містобудування» (м. Київ) та Київський інститут проектування міст ім. Ю. Білоконя.

Стартова ціна першого учасника була 1 млн 200 тис. грн, другого – 1 млн 158 тис. грн. Проте у процесі торгів кращу пропозицію запропонувало ДП «Науково-дослідний і проектний інститут містобудування», погодившись розробити генплан за 610 тис. грн.

Відтак тендерний комітет Калуської міськради впродовж 5 днів перевіряв комплектність документів, наданих учасником торгів, а 4 вересня визначив переможця - ДП «Науково-дослідний і проектний інститут містобудування», і оголосив про намір укласти з ним угоду. Тепер впродовж 5 днів переможець повинен надати оригінали документів.

На остаточне укладення угоди, за словами Романа Кузика, тендерний комітет має від 10 до 20 днів. Відповідно до угоди на розробку генплану дається рік з часу її підписання.

Наступним етапом після генплану буде виготовлення схеми зонування території з планом червоних ліній, вартість якої близько 850 тис. грн, та історико-архітектурного опорного плану, який коштує 100 тис. грн. Але мова про це йтиме вже наступного року.

Нагадаємо, що європейський Калуш живе за генпланом радянських часів, який був затверджений у 1979 році. За роки незалежності місто робило кілька спроб розробити новий генплан або ж оновити старий, проте вони не знаходили логічного завершення. То грошей бракувало, то доброї волі. У 2015 році була розпочата третя спроба. Процес триває третій рік, але поступ уже є.

Людмила СТЕПОВА

Фото: Мишино

 

 

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: