Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Присвята батькові. У виставковій залі відкрилася персональна виставка Ігоря Голубєва (ФОТО)

Переглядів: 145

У неділю, 25 липня, у виставковій залі Калуша відбулось відкриття персональної виставки Ігоря Голубєва «У пам’ять про батька Василя Голубєва».

Як повідомив на відкритті виставки директор Музейно-виставкового центру Артур Єфремов, експозиція налічує 56 робіт, інформує «Калуш ФМ».

«У пейзажах Ігоря Голубєвами ми бачимо душу автора, чим він надихається і як бачить світ, – зазначив Артур Єфремов. – Син запозичив характерну манеру у батька Василя Голубєва, який був знаним художником у нашому місті».   

Про те, що в роботах Ігоря Голубєва відчувається батькова техніка відзначив і відомий калуський митець Мирослав Гаталевич, який був знайомий з Василем Голубєвим і його творчістю.

«Як і Василь Голубєв Ігор малює кольоровими блоками, шукає тональності в кольорі. До прикладу, небо компонує так само, як це робив батько. Дуже добре, що він малює. Йому навіть варто зробити кілька копій робіт батька. Адже Василь Голубєв не змальовував природу, а передавав з допомогою кольору її настрій, у цьому він був неперевершений», – додав художник.

Сам Ігор Голубєв був небагатослівним. Розповів, що живе зараз у селі Завій серед природи. Тож спостерігає за небом, сходом і заходом сонця, надихається і малює. Більшість із робіт, які увійшли до експозиції, створені у минулому році. А загалом свою першу персональну виставку він присвятив батьку, який відійшов у засвіти у 2007-у році у 86-річному віці. Самому Ігорю цьогоріч виповнилося 60.

Привітала автора з відкриттям першої виставки заступниця начальниці управління культури, національностей та релігій Калуської міської ради Леся Піцик. Вона побажала художнику здоров’я, творчих сил та наснаги і висловила побажання,  щоб на одній з наступних виставок були роботи як Василя Голубєва, так і його сина.

Привітали Ігоря з його дебютом також колеги та друзі.

Виставка живопису Ігоря Голубєва триватиме три тижні. Переглянути доробок митця можуть усі бажаючі.

 

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: