Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У дитячій поліклініці відкрили капітально відремонтований третій поверх (ФОТО)

Переглядів: 1707

На ремонт дитяча поліклініка очікувала віддавна, адже умови тут були просто жахливі. Перший важливий прорив був зроблений у 2018 році, коли розпочали ремонт другого поверху. Вже у квітні 2019-го тут відкрили цілком оновлене педіатричне відділення. Наступним кроком стала передача у червні цього року всього приміщення в оперативне управління Калуському міському центру ПМСД, а відтак і капітальний ремонт третього поверху, де розміщене консультативно-діагностичне відділення.

Урочисте відкриття капітально відремонтованого і по-новому оснащеного третього поверху дитячої поліклініки відбулося 29 грудня. Символічну стрічку перерізав міський голова Андрій Найда.

У церемонії відкриття також взяли участь голова Калуської районної ради Михайло Лаврів, заступник міського голови Надія Гуш, головний лікар Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Михайло Гаврилишин, заступник головного лікаря з медичної роботи Богдан Семаньків,  депутати міської ради, представники засобів масової інформації та запрошені.

Присутні оглянули кабінети, де вестимуть прийом вузькопрофільні спеціалісти, зокрема отоларинголог, офтальмолог, невролог, нефролог, уролог, кардіолог та хірурги.

На цьому ж поверсі по-сучасному обладнали кабінет УЗД, де маленьким пацієнтам можна буде обстежити черевну порожнину, суглоби, судини, лімфатичні вузли та зробити нейросонографію, кабінет лікувальної фізкультури, дві перев’язочні.  До прикладу, у кабінеті отоларинголога є окремий кабінет для проведення необхідних процедур, для якого закупили камеру для стерилізації інструменту, сучасну кварцову лампу й інше необхідне для лікаря обладнання. В офтальмологічному кабінеті обладнали окрему темну кімнату для обстеження зору дітей та проведення малих оперативних втручань.

За словами старшої медсестри дитячого консультативно-діагностичного відділення Руслани Шпенюк, тепер створені комфортні умови і для прийому дітей, і для роботи персоналу. Всі кабінети комп’ютеризовані, по-новому умебльовані, в кожен підведена вода, всюди тепло, світло, затишно.

Приємно вражені радикальними змінами були і всі присутні. Зокрема, міський голова Андрій Найда зазначив, що він бачить колосальний результат порівняно з тим, що було раніше. Тож він подякував усім, хто долучився до повного оновлення приміщення, а також зазначив, що завдяки спільним старанням тепер тут створені максимально належні умови для лікування маленьких пацієнтів і комфортної праці медиків.

«Це відділення – еталон розвитку первинки. І я радий, що це зробили в Калуші», – зауважив голова Калуської районної ради Михайло Лаврів.

Головний лікар Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Михайло Гаврилишин своєю чергою подякував за підтримку владі і депутатському корпусу, а також підприємцям, які виконували ремонтні роботи, зокрема Галині Корнас, Михайлу Найді та Івану Лущу.

Також він поділися планами на наступний рік. Зазначив, що вже розпочата робота з реалізації проєкту «Промінь надії», який став одним із переможців конкурсу «Бюджет участі» і передбачає придбання обладнання у фізіотерапевтичний кабінет для проведення реабілітаційних заходів дітям. Готуються також до тендерних процедур з ремонту четвертого поверху дитячої поліклініки, де планують розмістити реабілітаційно-терапевтичне відділення і дитячий денний стаціонар.

На переконання головного лікаря, успіх і результат завжди досягаються завдяки співпраці.

Людмила ПАСТУШОК.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: