Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші земельні ділянки отримає ще 151 учасник АТО. Жеребкування відбудеться у липні

Переглядів: 695

Земельні ділянки для індивідуального будівництва учасникам АТО Калуша виділяються втретє. У 2015 році між пільговиками розприділили землю на вул. Добрівлянській, у 2016-му – на вул. Львівській, а тепер – у районі Калуського автотранспортного підприємства.

24 травня Калуська міська рада затвердила протокол засідання громадської комісії з питань розподілу земельних ділянок пільговим категоріям громадян від 08.05.2018 року. До списку увійшов 151 учасник АТО. Ще 17 інших пільговиків додадуть до списку на сесії міськради, яка відбудеться у червні.

За словами головного архітектора Романа Кузика, площа цього земельного масиву в районі автопарку (заїзд з вул. Глібова) становить 15,5 га. Її розділили на 168 земельних ділянок під індивідуальну забудову по 6 сотих. Відповідно у липні відбудеться жеребкування. Кожен із 168-ми пільговиків, внесених до списків, витягне номер ділянки. Про місце та час жеребкування повідомлять завчасно.

Разом з тим вже на липневу сесію міськради винесуть і питання про надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення цих земельних ділянок.

Додамо, що у 2015 році на вул. Добрівлянській земельні ділянки отримали 116 пільговиків, в тому числі 86 учасників АТО, а у 2016-му на вул. Львівській - 98 учасників АТО.

Ще один масив під індивідуальну забудову у перспективі виділятиметься на вул. Івано-Франківській (ліва сторона). Та оскільки ця земельна ділянка знаходиться в межах міста, але за межами діючого генплану, то розподіляти її, за словами Романа Кузика, можна буде після того, як у Калуші буде новий генеральний план.

Раніше «Калуш ФМ» повідомляло, що Калуш на новий генплан очікує у жовтні.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: